کوچک کردن سینه آقایان و درمان ژنیکوماستی

51

کوچک کردن سینه آقایان مربوط به از بین بردن ورم غیر عادی در ناحیه سینه مردان می‌باشد. هرچند این شرایط معمولاً خطرناک نبوده و زندگی فرد را تهدید نمی‌کند، اما گاهی اوقات تحمل آن برای برخی افراد از نظر روانی دشوار می‌باشد. خوشبختانه، امروزه روش‌های درمان مناسب برای کوچک کردن سینه مردان وجود دارد. به همین خاطر به منظور بازیابی ظاهر مناسب و احساس خوب، بسیاری از مردان ترجیح می‌دهند از این روش‌های درمانی برای کاهش اندازه سینه خود استفاده کنند.

برای بسیاری از مردان اندازه مناسب سینه‌ها می‌تواند احساس مناسب و اعتماد به نفس به همراه داشته باشد. در کلینیک زیبایی ما شما می‌توانید با استفاده از خدمات متخصصان زیبایی با تجربه، ظاهر طبیعی عضلات خود در ناحیه سینه را بازیابی کنید. در این کلینیک، متخصصان با تجربه ما می‌توانند برای دستیابی به اهداف درمانی شما با استفاده از بی‌خطرترین و موثرترین روش‌های درمانی ممکن کمک موثر نمایند. به این ترتیب شما می‌توانید از روش لیپوساکشن برای کاهش میزان چربی در ناحیه سینه خود استفاده کنید. پزشکان متخصص در این کلینیک دارای تجربه فراوان در حوزه روش‌های درمانی لیپوماتیک و لیپوساکشن هستند. در صورت تمایل می‌توانید با ما تماس گرفته و جلسه مشاوره‌ای تنظیم کنید. شماره‌های تماس ما جهت مشاوره هستند.

عمل جراحی کوچک کردن اندازه سینه چیست؟


بزرگ شدن سینه در مردان شرایطی است که می‌تواند بر اعتماد به نفس و احساس مردان تاثیر منفی داشته باشد. بزرگ شدن سینه در مردان معمولاً در نتیجه تغییرات هورمونی در طول دوره بلوغ ایجاد می‌شود. علاوه بر این امکان مشاهده این شرایط در فاصله سنی بین 50 تا 80 سالگی نیز وجود دارد و بطور معمول از هر چهار مرد یک نفر به این مشکل در طول این دوره دچار می‌شود. به این ترتیب مردان به خاطر فرآیند افزایش سن و تغییر مجدد سطح هورمون‌ها با بزرگ شدن سینه‌های خود مواجه می‌گردند. بزرگ شدن سینه‌ها را می‌توان در یک سینه یا هر دو سینه فرد مشاهده کرد و این شرایط می‌تواند حساسیت یا درد برای فرد به همراه داشته باشد. هر چند در این رابطه ممکن است تصور کنید بزرگ شدن سینه‌ها به خاطر تجمع چربی اتفاق می‌افتد، همواره دلیل مشاهده این شرایط تجمع چربی نیست. در حقیقت در بسیاری از افراد، بزرگ شدن سینه به خاطر تجمع چربی و بافت غدد ایجاد می‌شود که در نهایت این شرایط می‌تواند تمام انواع بافت‌های موجود در ناحیه سینه را تحت تاثیر خود قرار دهد. در نتیجه به منظور تشخیص علت واقعی بزرگ شدن سینه‌ها لازم است یک پزشک متخصص وضعیت آنها را بررسی و معاینه نماید.

دلایل بزرگ شدن سینه‌ها در مردان


بزرگ شدن سینه‌ها در مردان در نتیجه عدم توازن بین هورمون‌های استروژن و تستوسترون در بدن ایجاد می‌شود. به این ترتیب مردان ممکن است با افتادگی یا ایجاد ظاهر مناسب در ناحیه سینه خود مواجه شده یا سر سینه آنها بزرگتر از حالت طبیعی شود. سابقه ابتلا به سرطان، مشکلات کبد، یا استفاده از داروهای خاص مثل استروئیدهای آنابولیک (بافت ساز) یا مصرف الکل همگی می‌توانند با این مشکل ارتباط داشته باشند. هر چند بسیاری از دلایل برای این مشکل در مردان تا کنون شناسایی شده است، همیشه امکان تشخیص دقیق علت ایجاد این شرایط برای تمام افراد بیمار وجود ندارد.

مزایای استفاده از روش درمانی کوچک کردن سینه آقایان یا ژنیکوماستی


ژنیکوماستی یا روش درمانی کوچک کردن سینه در آقایان را می‌توانید در کلینیک تخصصی زیبایی ما  انجام داده و به این ترتیب به ظاهر دلخواه و مورد علاقه خود در این ناحیه از بدن دست پیدا کنید. به این ترتیب پس از لیپوساکشن چربی در سینه، معمولاً افراد بیمار از ظاهر جدید سینه خود و ایجاد امکان لباس‌های مناسب‌تر و نیز لباس شنا بدون ایجاد احساس ناراحتی تعجب خواهند کرد. علاوه بر این، ژنیکوماستی می‌تواند اعتماد به نفس آقایان را بطور موثر افزایش دهد. با کاهش بافت چربی در ناحیه سینه، آقایان می‌توانند نتایج انجام ورزش‌های سینه و حرکت‌های بدن‌سازی را بهتر از پیش در بدن خود مشاهده کنند. ظاهر جدید ایجاد شده برای بدن بیمار با استفاده از این روش برای سال‌های طولانی دوام و ماندگاری دارد و این شرایط بطور خاص در افرادی مشاهده می‌شود که دلیل اصلی بزرگ شدن سینه خود را شناسایی کرده و با انتخاب یک سبک زندگی سالم، از بروز مجدد مشکل جلوگیری می‌کنند.

بهترین افراد برای استفاده از روش درمان ژنیکوماستی یا کوچک کردن سینه


افراد ایده آل برای استفاده از ژنیکوماستی مردانی هستند که با مشکل بزرگ شدن سینه مواجه شده‌اند. به هر حال معمولاً به افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌شود از این روش درمانی استفاده کنند، زیرا ممکن است بزرگ شدن سینه آنها در نتیجه تغییرات هورمونی و قرار گرفتن در دوران بلوغ ایجاد شده و پس از گذشت این زمان مشکل به خودی خود بر طرف شود. افرادی که به دنبال استفاده از این روش درمانی هستند می‌بایست از نظر سلامتی در سطح مناسب باشند و وزن بدن آنها نزدیک به حالت ایده آل باشد. این افراد باید از تمام مزایا و خطرات مربوط به این درمان مطلع بوده و انتظارات واقع بینانه از نتایج درمان خود داشته باشند.

برنامه‌ریزی درمان


قبل از درمان بیمار با روش ژنیکوماستی، پزشک متخصص انتظارات شما درباره این روش درمانی، شرایط درمان، آلرژی، مصرف دارو یا نوشیدنی و سیگار کشیدن را بررسی کرده و از شما درباره سایر شرایط احتمالی مربوط به درمان سوال می‌کند.

علاوه بر این پزشک متخصص قبل از شروع درمان وضعیت سلامتی شما را بررسی کرده و از آزمایش‌های مناسب برای تعیین علت بزرگ شدن سینه‌ها استفاده می‌نماید. این آزمایش‌ها شامل معاینه فیزیکی سینه‌ها، بررسی اندازه، ظاهر و موقعیت سر سینه و ناحیه قهوه‌ای رنگ اطراف سر سینه است.

ژنیکوماستی با لیپوساکشن


از لیپوساکشن برای خارج کردن بافت چربی انباشته شده در نقاط خاص بدن استفاده می‌شود. به این منظور یک شکاف کوچک در ناحیه سر سینه و شکاف دیگر در ناحیه وسط سینه ایجاد می‌شود تا به این ترتیب بتوان یک ابزار فلزی کوچک را از طریق این شکاف به ناحیه سینه وارد کرد. این ابزار می‌تواند به بیرون کشیدن بافت چربی از محل کمک کند. به این ترتیب استفاده از ژنیکوماستی حداقل جراحت و جای زخم را بر روی سینه ایجاد کرده و این جراحت با گذشت زمان محو می‌گردد.

این روش درمانی توسط پزشکان کاملاً با تجربه و آموزش دیده در کلینیک ما انجام می‌شود. در نتیجه ما به بیماران خود قول می‌دهیم بهترین نتایج ممکن در نتیجه این روش درمانی برای آنها ایجاد شده و دقیقاً نتایج درمانی مطابق نظر آنها باشد. این روش درمانی به یک تا سه ساعت زمان نیاز دارد و افراد بیمار می‌توانند بلافاصله پس از تکمیل درمان به منزل خود مراجعه کنند. به هر حال معمولاً به افراد بیمار توصیه می‌شود برای مدت چند روز تحت نظارت پزشک باقی بمانند.

ژنیکوماستی با ایجاد برش در بافت سینه


در این حالت معمولاً لازم است جراح بخش بزرگتری از بافت غدد لنفاوی را از محل سینه خارج کند و این روش برای بیمارانی بطور خاص بیشتر کاربرد دارد که دچار افتادگی یا شل شدن بافت در نواحی اطراف سینه خود شده باشند.

مراقبت‌های قبل از عمل جراحی


دوره ریکاوری پس از ژنیکوماستی به استفاده از لیپوساکشن یا جراحی برش بافت و میزان اصلاح مورد نیاز برای بیمار بستگی دارد. در این حالت به همه بیماران توصیه می‌شود سیگار کشیدن را قبل از عمل جراحی متوقف کنند. در حقیقت سیگار کشیدن باعث می‌شود فشار خون شما افزایش یابد و به این ترتیب ریسک ایجاد مشکلات مربوط به تشکیل لخته‌های خونی و باقی ماندن جای زخم افزایش یافته و مدت زمان لازم برای ریکاوری طولانی‌تر از حالت عادی خواهد بود. علاوه بر این لازم است بیمار حداقل دو هفته قبل از درمان مصرف هر گونه داروی رقیق کنده خون را متوقف کند. توجه داشته باشید بهبود هر فرد پس از درمان متفاوت از سایر افراد است و لازم است هماهنگی لازم با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده برای رساندن شما به خانه و مراقبت‌های پس از درمان انجام شود.

نتایج درمان


نتایج این روش درمانی بلافاصله پس از تکمیل درمان برای فرد قابل مشاهده خواهد بود. در این زمان ممکن است فرد با مقداری ناراحتی، کبودی یا ورم محدود برای چند روز مواجه شود و به فرد بیمار توصیه می‌شود از ایستادن یا نشستن طولانی مدت خودداری نماید. مطمئن شوید با یک نفر برای باقی ماندن با شما برای مدت حداقل 24 ساعت پس از جراحی هماهنگی لازم را انجام داده باشید. به این ترتیب دوست شما یا یکی از اعضای خانواده می‌تواند به شما برای انجام فعالیت‌های روزمره کمک کرده و نیز فرآیند ریکاوری شما را تحت کنترل و نظارت داشته باشد. با گذشت زمان، ورم ایجاد شده پس از عمل جراحی به تدریج از بین رفته و خطوط شکاف روی پوست محو می‌گردد. علاوه بر این لازم است در دوره ریکاوری از هر گونه استرس یا انجام فعالیت‌های غیر ضروری مگر با تجویز پزشک خودداری شود. به هر حال نگران نباشید. پس از گذشت چند هفته شما می‌توانید فعالیت‌های عادی خود را بطور کامل مجدداً شروع نمایید. علاوه بر این میزان رضایت شما از ظاهر جدید ایجاد شده در ناحیه سینه می‌بایست با پیشرفت مراحل ریکاوری بیشتر شود تا در نهایت با گذشت مدت زمان لازم، نتایج نهایی درمان در ناحیه سینه شما نمایان گردد.

Untitled-2


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *