لیفت و بالا کشیدن سینه برای رفع و درمان افتادگی آن

51

روش‌های غیرجراحی لیفت و بالا کشیدن و یا سفت کردن سینه، کلیدی جایگزین برای روش‌های جراحی سینه هستند. برخلاف روش‌های جراحی، در روش‌های غیرجراحی هیچ‌گونه برشی در پوست ایجاد نمی‌شود. نتایج حاصل از این روش، پیشرفت مؤثری در فُرم و شکل ظاهری سینه‌ها به نمایش می‌گذارد. همچنین روش‌های غیرجراحی لیفت و بالا کشیدن سینه سریع و بدون درد نیز هستند. این روش‌ها به ندرت به زمان استراحت بعد از درمان نیاز دارند. بنابراین روش‌های غیرجراحی مورد درخواست بیشتر زنان است.

[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#fab476″]

اگر می‌خواهید از روش‌های جراحی لیفت و بالا کشیدن سینه رهایی یابید، به روش‌های غیرجراحی فکر کنید؛ این روش‌ها بهترین گزینه برای شما هستند. ما در کلینیک زیبایی ما سال‌هاست که در حال انجام روش‌های غیرجراحی لیفت سینه هستیم. روش‌های غیرجراحی نسبت به روش‌های جراحی، موفقیت‌های بیشتری به دست می‌دهند. شما می‌توانید به تجربه، تخصص و روش‌های ما اعتماد کنید و با بدست آوردن نتایجی بسیار طبیعی، ظاهر سینه‌های خود را بهبود بخشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره می‌توانید با شماره‌های ما تماس حاصل فرمایید.

[/alert]

مزایای روش‌های غیرجراحی لیفت و سفت کردن سینه


روش‌های غیرجراحی لیفت و بالا بردن سینه مزایای بسیاری دارند. این روش‌ها می‌توانند افتادگی سینه‌ها را برطرف کند؛ افتادگی سینه ممکن است ناشی از موارد زیر باشد:

 • بعد از بارداری و شیردهی به کودک
 • بعد از عمل (نتایج غیرمنتظره بعد از روش‌های جراحی)
 • بعد از کاهش وزن سریع
 • به دنبال سال‌ها رژیم غذایی گرفتن و داشتن نوسانات وزنی

مزایای روش‌های غیرجراحی عبارتند از:

 • به زمان کمتری نیاز دارند.
 • از هر لحاظ ایمن هستند.
 • در ارائه‌ی نتایج مؤثر هستند.
 • بدون درد هستند و بیمار به زمان استراحت بعد از درمان نیازی ندارد.

لیفت و بالا کشیدن سینه به روش غیرجراحی در کلینیک زیبایی ما


مشاوره اولیه

ما همیشه قبل از شروع درمان، یک جلسه مشاوره با بیماران خود ترتیب می‌دهیم. پزشک در طول جلسه مشاوره در مورد جزئیات اصول کار و تأثیرات درمان، با بیمار صحبت خواهد کرد. به منظور بررسی وجود هرگونه عدم تقارن و اختلال، سینه‌ها مورد معاینه و اندازه‌گیری قرار خواهند گرفت.

لازم است قبل از شروع درمان، انتظارات خود از درمان را بیان کنید تا ما بتوانیم انتظارات شما را مدیریت کنیم و به آنها دست یابیم. مدت زمان درمان بسته به نوع درمان انتخاب‌شده، حدود یک ساعت طول می‌کشد.

فرایند روش غیرجراحی لیفت سینه

هدف روش‌های غیرجراحی لیفت سینه، تقویت خاصیت ارتجاعی بافت‌های اطراف سینه است. این روش‌ها بُعد داخلی سینه را نیز افزایش می‌دهند، فُرم و شکل سینه را به حالت جوانی بازمی‌گردانند و ظاهر پوست سینه را به طور قابل‌توجهی بهبود می‌بخشند. بعد از درمان، سینه‌ها سفت می‌شوند و شُلی و افتادگی آنها از بین می‌رود. شما می‌توانید بعد از اولین درمان، نتایج را مشاهده کنید.

لیزردرمانی

لیزردرمانی یک روش غیرجراحی است که سینه‌ها را سفت و بزرگ می‌کند. این روش بدون اینکه شما را به زیر تیغ جراحی ببرد، تمام مزایای لیفت سینه را ارائه می‌دهد.

اگر سینه‌هایی کوچک، افتاده و شُل و ول دارید و می‌خواهید بدون انجام عمل جراحی آنها را بالا ببرید، سفت کنید و ظاهری پُر به آنها بدهید؛ می‌توان گفت کاندیدای مناسبی برای لیزر درمانی هستید.

لیفت سینه با نخ‌های PDO

نخ‌های PDO یک روش درمانی جدید و انقلابی هستند که پوست سینه را سفت می‌کنند و آن را بالا می‌برند. این نخ‌ها برای پوست صورت و زاویه‌دار کردن فک نیز کاربرد دارند. ما در کلینیک زیبایی می‌توانیم با استفاده از نخ‌های PDO، سینه‌های شما را به مقدار قابل‌ توجهی بالا ببریم. اگرچه این روش درمانی برای همه مناسب نیست، با این حال می‌تواند یک جایگزین فوق‌العاده برای تیغ جراحی باشد. نخ‌های مورد استفاده از مواد قابل‌ جذبی (polydioxanone یا PDO) ساخته‌ شده‌اند که نخ‌های بخیه‌ها نیز از آنها ساخته می‌شوند. نخ‌های PDO به طور مداوم کلاژن‌های زیر پوست را تحریک می‌کنند؛ بدین معنی که نتایج درمان با گذشت زمان بهتر می‌شود. نخ‌ها وقتی در پوست جایگذاری شدند برای پوست مانند یک «داربست» عمل می‌کنند؛ به این معنی که پوست را در مقابل تأثیرات گرانش نگه می‌دارند و مانع افتادگی آن می‌شوند. نخ‌ها در عرض 4 تا 6 ماه جذب می‌شوند و یک پوست با ساختاری جدید برجای می‌گذارند؛ اثرات درمان به مدت 18 تا 24 ماه حفظ خواهد شد.

[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#fab476″]

مزایای درمان

مزایای درمان عبارتند از:

 • بدون درد است و به زمان استراحت بعد از عمل و صرف هزینه زیاد نیاز ندارد.
 • یک روش سریع و آسان است، با این اطمینان که مقدار درد و ناراحتی آن حداقل است.
 • نتایج فوری و به مدت 2 سال دوام می‌آورند.
 • با تحریک تولید کلاژن، خاصیت الاستینی پوست را بهبود می‌بخشد.
 • با تحریک عروق خونی جدید، اکسیژن‌رسانی به پوست را افزایش می‌دهد.
 • با تحریک فیبروپلاست، بافت و رنگ پوست را بهبود می‌بخشد.

با ایجاد یک فرمولاسیون جدید برای بافت پوست، اندازه منافذ پوست را کاهش می‌دهد.

[/alert]

تزریق بوتاکس برای سینه

بسیاری از افراد متخصص در این حرفه، برای بالا بردن و افزایش حجم سینه‌ها از روش تزریق بوتاکس استفاده می‌کنند. تزریق بوتاکس باعث آرامش و شل شدن عضلات سینه می‌شود؛ با این کار عضلات پشت سعی می‌کنند این شل شدگی را جبران کنند. در نتیجه‌ی این فرایند سینه‌ها بالا برده می‌شوند. اثرات بوتاکس سینه، معمولاً حدود 3 تا 4 ماه دوام می‌آورد. هنوز مطالعات کافی برای تعیین خطرات و عوارض جانبی طولانی‌مدت استفاده از این روش درمانی، انجام نشده است.

RF فرکشنال (رادیو فرکوئنسی)

این یک روش غیرجراحی است که با استفاده از امواج رادیو فرکوئنسی، پوست سینه را سفت می‌کند. این روش می‌تواند به بالا بردن و رفع افتادگی پوست سینه کمک کند. در طول این روش، کلاژن‌های پوست از طریق انرژی الکتریکی امواج رادیو فرکوئنسی تغییر وضعیت می‌دهند و رشد می‌کنند؛ این انرژی الکتریکی چربی‌های زیر پوست را نیز منقبض و جمع می‌کند. برای دریافت روش RF فرکشنال لازم است خیلی زود و در مراحل اولیه افتادگی سینه، به دنبال درمان آن باشید. در صورتی که درمان به موقع انجام شود و علاوه بر انجام تمرینات سینه از سینه‌بندهای مناسب نیز استفاده شود، نتایج درمان بسیار رضایت‌بخش خواهد بود. واضح است که شما نباید از روش‌های غیرجراحی، نتایج خیلی چشمگیر و یا نتایج روش‌های جراحی را انتظار داشته باشید.

لیفت سینه به روش PRP

PRP یک روش غیرجراحی است که بدون نیاز به زمان استراحت و با استفاده از سلول‌های خونی خود بدن، سینه و نوک آن را بالا می‌برد و به طور کلی دوباره آن را جوان می‌کند. ممکن است برخی زنان از اندازه سینه‌های خود راضی باشند اما دوست دارند سینه‌هایشان یک نمای برجسته‌تر داشته و نوک آن حجیم‌تر باشد. زنانی که به دنبال این هستند که به سینه‌هایشان ظاهری جوان‌تر بدهند، کاندیدای ایده آلی برای روش PRP هستند. نتایج این روش بسته به شخص بیمار حدود 12 تا 24 ماه دوام می‌آورد. کل فرایند درمان در کمتر از یک ساعت تمام می‌شود؛ روند درمان با سفت کردن قسمت بالایی سینه شروع می‌شود. سپس خون از بازوهای شما گرفته می‌شود و با قرار دادن آن در سانتریفوژ، پلاکت‌ها از سلول‌های قرمز خون جدا می‌شوند. هنگامی که مواد تشکیل‌دهنده با هم ترکیب شدند و PRP آماده شد؛ با استفاده از یک سوزن کوچک آن را به مناطق خاصی از سینه که از قبل بی‌حس شده است، تزریق می‌کنند. این روش دارای حداقل درد و ناراحتی است، به مدت استراحت بسیار کمی نیاز دارد و برای اکثر افراد قابل‌تحمل است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *