قیمت جراحی بینی در تهران

جراحی بینی/ هزینه


آیا تابحال آرزو کرده‌اید که کاش می‌توانستید چهره‌ی خود را تغییر دهید؟ آیا گاهی اوقات فکر کرده‌اید که بینی‌تان بدشکل است یا اینکه روی صورتتان بیش از حد خودنمایی می‌کند؟ بعد از این افکار به فکر جراحی بینی افتاده باشید و تصمیم به عمل بینی سرسره ای گرفته باشید اما باز هم برایتان سوال پیش می آید: هزینه جراحی زیبایی بینی؟

اگر این سؤالات ذهن شما را مشغول کرده، عمل بینی استخوانی ممکن است بتواند رویاهای شما را محقق کند. عمل زیبایی بینی که به نام تخصصی رینوپلاستی بینی شناخته می‌شود، عملیست که می‌تواند بینی شما را با بقیه‌ی اعضای صورتتان هماهنگ کند و به افزایش اعتماد بنفستان کمک بسزایی نماید.

عمل زیبایی بینی می‌تواند برای تغییر شکل بینی، و کاهش یا افزایش اندازه‌ی بینی مورد استفاده قرار گیرد. و باید بدانید که عمل جراحی رینوپلاستی، گاهی اوقات برای نتایجی فراتر از دلایل زیبایی صورت می‌گیرد. می‌تواند برای درمان صدماتی که باعث تغییر شکل بینی شده‌اند یا ناهنجاری‌های تنفسی مرتبط با مجاری بینی نیز استفاده شود.

اگر شما هم به عمل زیبایی بینی استخوانی فکر می‌کنید، اینجا فهرستی از چیزهایی که باید بدانید آورده شده است:

۱- جراحی بینی برای همه توصیه نمی شود! عوامل بسیاری همچون سن، سختی غضروف بینی، نوع پوست صورت و… در اثر بخشی جراحی بینی استخوانی نقش بازی می‌کنند.

۲- از پیش درباره‌ی پزشک جراح خود تحقیق کنید، و اطمینان حاصل کنید که پزشکی را انتخاب کرده‌اید که از مهارت خوبی برخوردار است. جراحی بینی ، یک عمل جراحی پیچیده و دشوار، و اثرات آن دراز مدت است. تکنیک ضعیف جراحی می‌تواند منجر به بدشکلی دائمی در ضمن تقبل قیمت عمل زیبایی بینی شود، پس جراح خود را بدقت انتخاب کنید.

۳- زمانی که تصمیم دارید قیمت عمل بینی را تقبل نموده و  با پزشک خود صحبت کنید، درباره‌ی اینکه می‌خواهید بینی‌تان چه شکلی به نظر بیاید ایده‌ای داشته باشید. آن‌ها قادر خواهند بود تا با آخرین تکنولوژی‌های کامپیوتری به شما کمک کنند تا ببینید شکل و اندازه‌ی جدید بینی مورد نظرتان، بر روی صورت شما چه شکلی خواهد بود. در نظر داشته باشید که بینی ای که بر روی چهره‌ی شخص دیگری عالی است، شاید با صورت شما همخوانی نداشته باشد همچنین در جلسه مشاوره میتوانید در مورد هزینه عمل دماغ صحبت کنید.

۴- عوارض جدی، نادر هستند، اما اگر علاقمند به دانستن خطرات احتمالی هستید، با پزشک خود در اینباره گفتگو کنید.

۵- در اغلب موارد، تورم جراحی بینی برای چند ماه پس از عمل جراحی بینی ، بینی را از حالت طبیعی خارج می‌کند. حتی نتایج خوب ممکن است در ابتدا شما را ناامید کنند، بخصوص اگر پوستی چرب و مستعد آکنه داشته باشید. پس صبور باشید.

۷-شما ممکن است در بسیاری از سایت‌های کلینیک‌های زیبایی تبلیغات زیادی درباره جراحی بینی بدون تیغ یا زیبایی بینی بدون جراحی به‌وسیله لیزر خوانده باشید، اما واقعیت این است که عمل زیبایی بینی با لیزر تغییر شکل چشمگیری را به وجود نمی‌آورد.در جراحی بینی با لیزر، از لیزر برای درمان بینی‌های بزرگ و با پوست ضخیم و منافذ بزرگ استفاده می‌شود تا با بهبود شرایط پوست و کوچک کردن منافذ نتایج بهتری به دست آید.

۶- هزینه جراحی بینی بر حسب اینکه بینی چه میزان نیاز به تغییر دارد و چه اقداماتى حین جراحی بینی باید انجام پذیرد متفاوت است لازم به ذکر است که قیمت جراحی بینی مجدد نیز برحسب ایرادات بینی و دفورمیتی های به جا مانده از جراحی اول متفاوت است. به هرحال برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی باید به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. هزینه جراحی بینی زمانی که تنها برای اهداف زیبایی انجام شود، تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد.

هزینه جراحی زیبایی بینی


هزینه جراحی زیبایی بینی به نوع بینی و وسعت جراحی بینی مورد نیاز بینی بستگی دارد.بنابراین هزینه جراحی زیبایی بینی بعد از انجام معاینه کامل داخل و خارج بینی و تعیین وضعیت پوست ، غضروفها ، استخوان ، تیغه بینی ، محور بینی ، سایز بینی و چند فاکتور دیگر در یک جلسه مشاوره حضوری تعیین خواهد شد. قسمتی از هزینه جراحی زیبایی بینی برای متقاضیان بابت هزینه و مخارج کلینیک یا بیمارستان خواهند بود .هزینه جراحی زیبایی بینی بسته به نوع عمل بینی اعمال می شود. در روشهای جدید جراحی زیبایی بینی نیاز به دقت فراوان و مهارت جراح دارد.

امروزه در جدیدترین روشهای جراحی زیبایی بینی نه تنها پیشنهاد می شود که تا حد امکان از بافت بینی کاسته نشود؛ بلکه در مواردی که لازم است می بایست به بینی بافت نیز اضافه شود. به عبارتی اگر بخشی از بینی بافت اضافه دارد آن را پزشک برمی دارد و به قسمتهایی که با کمبود بافت بیمار مواجه است اضافه می شود. بنابراین در جدیدترین متودولوژی های جراحی زیبایی بینی که پیشنهاد می شود؛گفته می شود که بهتر است بافتی از بینی برداشته نشود. در این روشها اسکلت بینی بازسازی شده و بافت های نرم تقویت می شوند بنابراین در دراز مدت بینی کمتر دچار افتادگی می شود. البته لازم به ذکر است که مبنای هر عمل جراحی زیبایی بینی همان آنالیز و تشخیص پزشک متخصص است و وی می بایست برای هر بینی شرایط مخصوص به آن بینی را در نظر بگیرد.

عمل جراحی زیبایی بینی در مرکز مجهز با پرسنلی کارآمد و ماهر باعث کاهش میزان ریسک در عمل خواهد شد. دوستان، عمل زیبایی بینی، تصمیمی است که بر روی زندگی شما تأثیر می‌گذارد، با اینحال می‌تواند، به اندازه‌ی زیادی کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد. همین امروز با پزشک خود صحبت کنید! فراموش نکنید که تصمیم گیری درباره‌ی هرگونه جراحی پلاستیک، فقط باید با کمک یک پزشک معتبر و متخصص صورت گیرد.

قیمت عمل بینی


عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان جراحی بینی و عمل بینی ارزان  در بین مردان و زنان ایرانی به صورت تصاعدی افزایش می یابد. افراد از طبقات مختلف خواستار عمل بینی هستند که عمل بینی با قیمت های مختلف در تهران پایتخت زیبایی خاورمیانه انجام می شود.

معمولا هزینه جراحی بینی از یک میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی تهران توسط رزیدنت ها تا بیست و پنج میلیون تومان توسط بعضی از جراحان معروف تهران متغیر است. اصطلاح nose job در زبان انگلیسی اشاره به نوعی تجارت در جهت جراحی بینی می باشد که متاسفانه در سالهای اخیر رواج پیدا کرده است. یک جراحی بینی استاندارد و با کیفیت حدود ۱٫۵ تا دو ساعت طول می کشد.قیمت عمل بینی منطقی برای جراحی زیبایی بینی بسته به نوع عمل بینی اعمال می شود.

البته قطعا قیمت عمل ترمیمی بینی (رویژن یا عمل مجدد بینی) که عمل اول بینی در جای دیگر توسط جراح دیگری انجام شده مانند قیمت عمل بینی اولیه می باشد زیرا این عمل بینی سخت تر و مدت زمان بیشتری می طلبد.

بیشترین مشکلی که بسیاری از بینی های جراحی شده دارند کوچک بودن زیاد از حد آن است. مشکلی که بینی های بسیار کوچک دارند این است که : در هنگام عمل بینی برای بدست آوردن یک بینی بسیار کوچک حجم زیادی از بافت های بینی خارج می شود؛ پره برش می خورد و سوراخ های بینی کوچک می شوند. مشکلی که اینگونه از بینی ها در دراز مدت دچار آن خواهند شد؛ با گذر زمان بافت ها دچار فروافتادگی می شوند و چون ساپورت بینی کم می شود و همچنین در سنین بالا بینی حالاتی مانند چروکیدگی و افتادگی پیدا می کند؛ در نتیجه بیمار دچار مشکلات تنفسی می شود، از لحاظ زیبایی نیز چنانچه قبلا به آن اشاره شد تناسب بینی در صورت از بین می رود. کماینکه امروزه شاهد بینی هایی هستیم که همگی مانند هم هستند مانند اینکه از روی هم قالب زده اند و این ضعف عمل بینی جراح است. درصورتی که هربینی شکل خاص خودش را دارد و شبیه فرد دیگری نیست.

هزینه عمل جراحی بینی


هزینه عمل جراحی بینی شامل دستمزد جراح، دستمزد متخصص بی هوشی، داروها، وسایل مصرفی، هزینه اتاق عمل، هزینه بخش بستری، دستمزد پرستاران و تکنسین ها می باشد. هزینه عمل جراحی بینی به صورت یک عدد کلی به شما ابلاغ می شود.

هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی

طبق عرف اگر عمل دوم (جراحی ترمیمی) توسط جراح اول انجام گیرد هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی کمتر از زمانی است که جراح دیگری ترمیم را انجام دهد در این صورت هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی مانند یک عمل اولیه خواهد بود .

جراحی بینی و بیمه

اکثر شرکت های بیمه، هزینه عمل جراحی بینی را پوشش نمی دهند. ولی اگر عمل بینی برای اصلاح اشکالات تنفسی انجام گیرد، بیمه های آن را پوشش می دهند.

علت تفاوت دستمزد هزینه عمل جراحی بینی

جراحی های زیبایی بینی بر خلاف جراحی های درمانی تعرفه مشخصی ندارد و خود جراحان نیز در تعیین هزینه معیار دقیقی ندارند و این مشکل در تمام دنیا وجود دارد . ولی آن چه مشخص است از نظر اخلاقی بهتر است که برای تمام مراجعین هزینه نسبتا ثابتی در نظر گرفته شود . به هر حال اختلاف کیفیت در کار جراحان نیز وجود دارد ولی مسلما این اختلاف هزینه عمل جراحی بینی نماد اختلاف کیفیت نیست . توصیه می شود شما جراح خود را ابتدا براساس مهارتهای تکنیکی و سبک کار ایشان انتخاب نمایید سپس توانایی مالی خود را نیز در نظر بگیرید .

قیمت جراحی بینی


جراحی زیبائی و پلاستیک از پویا ترین رشته های پزشکی است و این بدان علت است که زیبائی و جوان بودن یکی از آرزوهای همه انسانها است.جراحی پلاستیک بینی یا جراحی زیبائی بینی که در اصطلاح پزشکی رینوپلاستی نامیده می شود که برای تغییر فرم بینی به زیبا شدن و خوش حالت و هم آهنگ کردن بینی با بقیه قسمت های صورت به کار می رود.

یکی از آرزوهای دیرینه بشر جوان ماندن و زیبا بودن است چون زیبا و خوش فرم بودن بینی به شخص اعتماد به نفس می دهد و زندگی را برایش شیرین تر می کند.

شاید سال‌های قبل عمل‌های زیبایی به ویژه جراحی بینی مختص خانم‌ها بود، اما چند سالی است که آقایان نیز به جرگه علاقه‌مندان به زیبایی پیوسته‌اند.

قیمت جراحی بینی

تجربه کاری، سوابق فردی متخصص و نوع جراحی که بیماران دارند ۳ عامل مهم تعیین قیمت جراحی بینی محسوب می‌شود اما باید در نظر داشت که قیمت جراحی بینی متعارف را جامعه تعیین می‌کند.

وی گفت: به عنوان مثال عمل جراحی زیبایی بینی در کویت ۲ میلیون تومان، در امارات ۸ میلیون تومان، در آمریکا ۵ تا ۱۵ هزار دلار و در فرانسه چیزی حدود ۵ تا ۱۵ میلیون تومان است.

عوامل متعددی روی قیمت جراحی بینی تأثیر‌گذار است که یکی کیفیت کار و دیگری روش‌های جدید تقویت بینی است.

در روش‌های جدید عمل جراحی بینی معمولاً زمان عمل بینی طولانی است و چند ساعت به طول می‌انجامد اما در روش‌های قدیم عمل جراحی بینی فقط بافت بینی برداشته می‌شد. ظرافت و دقت بالایی در روش‌های جدید جراحی بینی باید به کار گرفته شود چرا که در این روش‌ها از نقاطی که بافت بینی اضافه وجود دارد به نقاطی که در آن بینی ضعف اسکلتی و حمایتی دارد پیوند زده می‌شود و گاهی اوقات این عمل‌ها دو یا ۴ ساعت به طول می‌انجامد.

اما هیچ وقت نمی توان در مورد یک محدوده خاصی از قیمت جراحی بینی صحبت کرد . برای بیماران باید ملاک نوع و کیفیت کار باشد نه قیمت جراحی بینی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *