تزریق ژل در صورت و بدن: عوارض و هزینه

17

چین‌های روی هم افتاده باعث ایجاد چروک‌های دائمی می‌شود. در ابتدا این چین و چروک‌ها در هنگام خنده یا اخم نمایان می‌شود که به عنوان چین و چروک‌های دینامیک شناخته می‌شوند. ژل‌های پوستی زیر پوست تزریق می‌شود تا خطوط و چین و چروک‌ها به صورت پایدار پر شده و ظاهری شاداب و طبیعی به پوست بدهد.

در کلینیک زیبایی ما، تزریق کنندگان ژل‌های پوستی سال‌های زیادی تجربه در این کار دارند. شما با صرف زمان با اهداف زیبایی شناختی ما ارتباط برقرار کرده و از تجربیات ما برای دستیابی به ظاهری زیبا استفاده خواهید کرد. به علاوه، ما به شما طیف گسترده‌ای از ژل‌های تزریقی را در اختیار داریم که می‌توانیم مناسب‌ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم. اولین گام بسیار ساده است شما با ما برای مشاوره اولیه در مورد تزریق ژل تماس می‌گیرید و ما به شما در مورد نتایج واقع بینانه و قابل حصول و نتایج موردانتظار از درمان بحث و تبادل نظر خواهیم کرد.

اهداف ما از درمان به وسیله تزریق ژل عبارتند از:

 • ارائه ارزیابی زیبایی شناختی دقیق و صادقانه
 • دستیابی به بهترین نتایج زیبایی ممکن
 • به حداقل رساندن تورم و کبودی
 • اطمینان از اینکه در حد امکان فرایند برای شما راحت باشد

شما می‌توانید برای تنظیم وقت برای حضور در یک جلسه رو در رو با متخصصین با شماره‌های ما تماس حاصل فرمایید.

 

سپس ما می‌توانیم به شما کمک مرده تا با درک نتایج قابل حصول مناسب‌ترین گزینه درمانی را انتخاب نمایید.

ژل‌های تزریقی چیست؟


ژل‌های پوستی روش‌های درمانی غیر جراحی هستند که برای فرم دهی متناسب به صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند. تزریق ژل ابزار قدرتمندی برای جوان سازی و بهبود ظاهری صورت است. متداول‌ترین ژل‌های تزریقی از موادی نظیر کلاژن، اسید هیالورلنیک و هیدروکسی آپاتیت کلسیم که به صورت طبیعی هم در پوست وجود دارند تشکیل شده‌اند.

نواحی متداول برای تزریق ژل


ژل‌های پوستی برای حجم بخشیدن دوباره به صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دست رفتن حجم صورت باعث پیدایش چین و چروک، تورفتگی و چروکیدگی پوست می‌شود. کاهش حجم صورت یکی از عوارض اصلی افزایش سن است و تزریق ژل به بازسازی حجم از دست رفته و جوان سازی پوست کمک می‌کند. به طور خاص تزریق ژل برای نواحی زیر در صورت به کار می‌رود:

 • بهبود ظاهر پر و جذاب لب‌ها (پروتز لب)
 • رفع پف چشم / پر کردن خوط اطراف چشم
 • تغییر ظاهر بینی
 • پروتز چانه
 • فرم دادن به ابرو و لیفت ابرو
 • لیفت صورت به روش غیر جراحی
 • زاویه دار کردن فک به روش غیر جراحی
 • رفع برآمدگی و چین و چروک‌های پیشانی
 • رفع خط اخم
 • رفع خط لبخند

مزایای تزریق ژل


 • تزریق ژل یک روش درمانی غیر تهاجمی با زمان بستری کوتاه است بنابراین شما بلافاصله می‌توانید به فعالیت‌های روزمره بپردازید
 • چین و چروک‌های پوست کاهش یافته و به ظاهری جوان‌تر دست خواهید یافت
 • حجم از دست رفته پوست دو باره پر شده و ظاهری جوان‌تر به وجود خواهد آمد
 • نتایج تزریق ژل پر دوام است

تزریق ژل در کلینیک زیبایی ما


در کلینیک زیبایی ، ما از تزریق‌های غیر دائمی 4 تا 24 ماهه استفاده می‌کنیم که برخی از آنها حاوی ترکیباتی است که در پوست به طور طبیعی وجود دارد. متخصصین ما ژل‌های پوستی متنوعی در دست دارند که می‌توانند مناسب‌ترین گزینه را برای شما انتخاب کنند.

چین و چروک‌های کوچک‌تر معمولاً سخت‌تر است و به ژل‌های ظریف‌تر نیاز دارد. استفاده از لیزر روش بهتری برای درمان چین و چروک‌های ظریف‌تر است و دوام نتایج حاصل از آن هم بیشتر است ولی زمان بستری آن طولانی مدت تر است.

قبل از عمل تزریق ژل


در هنگام مشاوره با پرسنل پزشکی ما و پس از ارزیابی‌های زیبایی شناختی، آنان به شما توصیه‌هایی برای انتخاب بهترین نوع ژل و محل درمان خواهند کرد. ما میزان ژل مورد نیاز، هزینه، عوارض جانبی و مراقبت‌های پس از عمل را نیز برای شما مشخص خواهیم کرد.

فرایند تزریق ژل چگونه انجام می‌شود


ابتدا صورت با یک محلول ضد عفونی کننده تمیز می‌شود. از بیهوشی موضعی برای بیحس کردن نواحی که قرار است در آن ژل تزریق می‌شود استفاده می‌شود. ما معمولاً قبل از عمل از یخ برای بیحس کردن استفاده می‌کنیم. تزریق می‌تواند با استفاده از سوزن یا کانول انجام شود. در ویدیوی زیر تفاوت‌های کلیدی ژل‌های مورد استفاده متناسب با ناحیه درمان توضیح داده شده است. بیشتر تزریقات در مدت 30 تا 60 دقیقه انجام می‌شود. در برخی موارد ما از شما خواهیم خواست تا برای استفاده از کرم بیحسی موضعی زودتر در کلینیک حضور به هم رسانید.

پس از تزریق ژل


برای دستیابی به نتایج بهتر در برخی موارد بیش از یک جلسه درمانی تزریق ژل مورد نیاز است. اولین درمان، پایه و اساس درمان‌های آتی را می‌سازد و درمان‌های بعدی باعث بهبود ظاهر خواهد شد.

معمولاً پس از تزریق قرمزی موقتی روی پوست ایجاد می‌شود. تورم هم پس از عمل به خصوص پس از پروتز لب به وجود می‌آید. تورم ایجاد شده باعث می‌شود که محل مورد درمان بزرگ‌تر و حجیم‌تر به نظر برسد و غالباً سه روز یا بیشتر طول می‌کشد تا نتایج واقعی در محل تزریق خود را نشان دهد. در مقابل، ناحیه‌ای که با ستفاده از ژل اسید هیالورانیک مورد تزریق قرار گرفته است تا یک هفته متورم باقی می‌ماند که نشان دهنده جذب آب توسط این اسید است. نتیجه نهایی پس از انجام تزریق به این روش بعد از یک هفته یا بیشتر قابل مشاهده خواهد بود. در این مدت التهاب و تورم از بین می‌رود و آب محل تزریق کشیده می‌شود.

هزینه‌های تزریق ژل


به دلیل نیازهای فردی متفاوت بیمار و تنوع ژل‌های تزریقی هزینه درمان به نوع روش درمان و تصمیم پزشک برای انتخاب مناسب‌ترین روش برای بیمار بستگی دارد. در جلسه مشاوره متخصصین ما می‌توانند شما را درمورد هزینه‌ها توجیه نمایند.

عوارض جانبی تزریق ژل


پس از تزریق ژل ممکن است در ناحیه مورد تزریق کبودی ایجاد شود که پس یک یا دو هفته به طور کامل از بین می‌رود. آرایش بلافاصله پس از عمل امکان پذیر است. معمولاً ما برای کاهش کبودی و اجتناب از سوراخ کردن رگ‌های خونی از کانول های کند به جای سوزن‌های تیز استفاده می‌کنیم. معمولاً تزریق ژل جزء روش‌های درمانی مطمئن و بدون نیاز به عمل جراحی برای فرم دهی و پر کردن صورت است. این روش تقریباً بیش از 20 سال است که به منظور زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سئوالات رایج


آیا تزریق ژل روش مطمئنی است؟

وقتی که تزریق ژل به وسیله متخصص دارای بورد تخصصی انجام شود نه تنها مطمئن است بلکه مؤثر هم هست

آیا تزریق ژل دردناک است؟

غالباً انجام این عمل باعث ناراحتی‌های کمی می‌شود که برای بیشتر بیماران قابل تحمل است.

ترزیق ژل در چه مدت زمانی انجام می‌شود؟

تعداد تزریق‌های ژل به شدت به میزان ژل تزریقی موردنیاز و محل تزریق بستگی دارد اما عموماً بین 30 تا 60 دقیقه انجام می‌شود. پس از عمل شما می‌توانید آرایش کنید و به فعالیت‌های روزمره خود برسید. ما معمولاً از شما می‌خواهیم که برای مدتی از انجام فعالیت‌ها و ورزش‌های سنگین پرهیز کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *