زرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل و چربی

بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل و چربی

زرگ و برجسته کردن سینه با تزریق ژل و چربی

 

برجسته و بزرگ کردن سینه‌ ها به روش غیرجراحی که با تزریق ژل یا چربی در سینه‌ها انجام می‌شود، موجب بهبود سایز و فرم سینه‌ها می‌شود. هدف از انجام این کار بهبود بافت سینه برای پر شدن و سفت شدن آن است، چرا که ممکن است بر اثر بارداری و شیردهی، کاهش وزن و یا بالا رفتن سن، حجم سینه‌ها کاهش یافته باشد و بافت آن شل شده باشد. تزریق ژل و چربی به سینه‌ها همچنین می‌تواند مشکل عدم تقارن سینه‌ها را برطرف کند. البته وجود عدم تقارن، تا حدود کمی در اکثر افراد وجود دارد و امری طبیعی است، اما تفاوت چشمگیر در سایز سینه‌ها را می‌توان با این روش برطرف کرد و به طور همزمان جوانی و برجستگی سینه‌ها را بهبود بخشید.

گروه پزشکان کلینیک رازی برای زنانی که مایلند فرم و سایز سینه‌های خود را بهبود دهند و یا مشکلات عدم تقارن یا دفرمیتی سینه‌های خود را برطرف کنند، عمل بزرگ کردن سینه به روش غیرجراحی و با تزریق ژل و چربی در سینه را انجام می‌دهند. ما می‌توانیم با استخراج چربی‌های اضافه از نقاط دیگر بدن و تزریق ان در سینه، به روشی کاملا ایمن و مطمئن و بدون استفاده از پروتز سینه، فرم سینه‌ها را بازسازی کنیم و یا برجستگی آن را افزایش دهیم.

در صورتی که سینه‌های شما دچار دفرمیتی یا عدم تقارن هستند و یا مایلید فرم و حجم سینه‌های خود را بهبود دهید، روش تزریق ژل و چربی برای خوش فرم کردن سینه بسیار ایمن و مناسب است و گروه پزشکان سلامت و زیبایی در انجام عمل تزریق چربی در سینه مهارت و تجربه‌ی بسیار بالایی دارند. ب

بزرگ کردن سینه‌ها با تزریق ژل و چربی در کلینیک سلامت زیبایی


تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه‌ها

کاندیدهای مناسب برای تزریق چربی در سینه

در صورتی که سایز یا فرم سینه‌ی شما به علت ابتلا به بیماری خاصی دچار مشکل شده است و یا به طور کلی از سایز و فرم سینه‌های خود ناراضی هستید و دوست دارید سینه‌هایی برجسته‌تر داشته باشید و خوش فرم کردن سینه را انجام دهید ، احتمالا کاندید مناسبی برای عمل تزریق ژل یا چربی در سینه هستید. بهترین کاندید‌های این عمل کسانی هستند که به طور کلی دارای سلامت عمومی هستند و انتظارات واقع‌بینانه‌ای از نتایج این عمل دارند. معمولا به یک جلسه تزریق چربی می‌توان به افزایش حجم سینه‌ها به اندازه‌ی یک سایز سینه بند دست یافت. افرادی که دوست دارند سینه‌های برجسته‌تر و بزرگ‌تری داشته باشند، احتمالا به بیش از یک جلسه تزریق ژل یا چربی نیاز دارند.

تزریق چربی برای بازسازی فرم سینه‌ها

تزریق چربی به دو روش می‌تواند در بازسازی فرم سینه‌ها به کار برود:

  • بعد از جراحی لامپکتومی- طی جراحی دوم می‌توان در فضای خالی که در نتیجه استخراج بافت ناسالم ایجاد شده است، چربی را تزریق نمود.
  • بعد از جراحی ماستکتومی و جراحی یک مرحله‌ای بازسازی سینه بعد از جراحی دوم، می‌توان چربی را در اطراف پروتز سینه تزریق کرد تا سینه‌ها ظاهری پُرتَر و طبیعی‌تر داشته باشند.

مراحل و چگونگی تزریق چربی

در صورتی که بیمار، روش تزریق چربی را برای افزایش حجم سینه‌های خود انتخاب کند، پزشک متخصص در ابتدا باید محل مناسب استخراج چربی از بدن را تعیین کند. معمولا برای این منظور، نواحی شکم، پهلو یا ران‌ها انتخاب می‌شوند. سپس چربی اضافه با استفاده از تکنیک مخصوصی از لیپوساکشن به نام لیپوماتیک استخراج می‌شوند. در این روش از مرگ سلول‌های چربی تا حدود زیادی جلوگیری می‌شود و در نتیجه حجم بیشتری از چربی تزریق شده باقی می‌ماند و جذب نمی شود. مایعی که ساکشن شده است غنی‌سازی می‌شود تا غلظت سلول‌های بنیادین سالم در آن بیشتر باشد. سلول‌های بنیادین دارای اثر جوان‌کنندگی خاصی هستند که می‌توانند نتایج بسیار قابل‌توجهی را در ناحیه تزریق شده ایجاد کند.

سپس جراح، با دقت و مهارت این قطرات چربی را با استفاده از لوله‌ی باریکی به نام کانولا به داخل سینه تزریق می‌کند. در این تکنیک از خونریزی مویرگ‌های کوچک در اطراف بافت چربی، جلوگیری می‌شود و در نتیجه جلوی مرگ سلول‌های چربی گرفته می‌شود. سپس چربی تزریق شده در ماتریکس چربی موجود در سینه جای می‌گیرد و سینه‌ها به طور طبیعی بزرگ می‌شوند.

نتایج و مزایای تزریق چربی

در اغلب بیماران، بین 50 تا 80 درصد از چربی تزریق شده در بافت سینه باقی می‌ماند و جذب نمی شود. چربی که در نهایت در سینه باقی می‌ماند، دائمی است و دیگر از بین نمی رود. در این روش هیچ برشی در سینه‌ها ایجاد نمی شود، در عوض یک سوراخ بسیار کوچک ایجاد می‌شود که از طریق آن چربی‌ها به سینه تزریق می‌شوند که این سوراخ کوچک نیز بدون به جا ماندن جای زخم خوب می‌شود.

مزیت دیگر این روش این است که علاوه بر بزرگ کردن سینه‌، می‌توان ناحیه دیگر از بدن که دارای چربی اضافه است را به روش لیپوساکشن (برای جمع آوری چربی مورد نیاز به منظور تزرق در سینه) لاغر کرد و فرم بهتری به آن داد. در واقع تنها دو سوراخ کوچک در بدن ایجاد می‌شود. یکی در ناحیه‌ای که چربی از آن استخراج می‌شود و دیگری در سینه‌ها. اما این برش‌ها بیشتر از 3 میلی‌متر نیستند و به سرعت خوب می‌شوند.

بعد از تزریق چربی

بعد از تزریق چربی، سینه‌ها و ناحیه‌ای که چربی از آن استخراج شده است.،تا حد کمی متورم و کبود خواهند بود. سینه نیز در حد بسیار کمی دردناک خواهد بود و ناحیه‌ای که چربی از آن استخراج شده است نیز درد خفیف تا متوسطی دارد. به شما گن فشاری مخصوص داده می‌شود تا تورم این ناحیه کاهش پیدا کند.

بزرگ کردن سینه‌ها با تزریق ژل

ژل‌های تزریقی متفاوتی برای تزریق در سینه به منظور بزرگ و برجسته کردن سینه به کار می‌روند.

کاندیدهای مناسب

آیا به دنبال بهترین روش برای رفع افتادگی و شل‌شدگی سینه‌های خود هستید؟ سینه‌های زنان چه کوچک، بزرگ یا افتاده باشند، آنها همیشه دوست دارند که فرم سینه‌های خود را برجسته‌تر کنند. البته چه کسی هست که از داشتن سینه‌های بزرگ‌تر، زیباتر و برجسته‌تر خوشش نیاید؟ داشتن سینه‌های برجسته و خوش فرم، علاوه بر این که به زیبایی بدن شما می‌افزاید، اعتماد به نفس شما را نیز بهبود می‌دهد. متاسفانه تمامی زنان، سینه‌های خوش فرمی که با بدن آن‌ها هماهنگی داشته باشد را ندارند. جراحی بزرگ کردن سینه، روش بسیار پرهزینه‌ای است و گاهی نیز می‌تواند عوارض بسیار مخربی به همراه داشته باشد، در صورتی که خطرات بزرگ کردن سینه با تزریق ژل و چربی، بسیار کمتر است. به همین منظور روش تزریق ژل (کلاژن) در سینه روش بسیار مناسب‌تری است که به جراحی ترجیح داده می‌شود.

هدف از تزریق ژل در سینه چیست؟

جمع بودن یا شل بودن بافت پوست سینه، تعیین‌کننده‌ی سایز و فرم سینه‌ها است. پوست شما حاوی کلاژن و الاستین است که نقش حیاتی در شکلگیری بافت و ساختار پوست دارند. کلاژن اصلی‌ترین ماده‌ی موجود در بافت‌های همبند است.

سفت بودن سینه‌ها به این بستگی دارند که بافت‌های همبند تا چه میزان سینه‌ها را پشتیبانی می‌کنند. با کاهش میزان کلاژن، اندازهی سینه‌ها نیز کوچک می‌شود و سینه‌ها حالت افتادگی پیدا می‌کنند.

چه می‌شود اگر کلاژن تزریق شده جذب بدن شود؟

زمانی که کلاژن جذب می‌شود، حجم سینه‌ها افزایش پیدا می‌کند. این کلاژن در واقع جذب شبکه‌ی کلاژنی در بافت سینه می‌شود و باعث می‌شود که بافت سینه منسجم‌تر شود و نهایتا سینه‌ها بالا کشیده شوند (لیفت شوند) و فرم بهتری پیدا کنند.

مراحل و چگونگی تزریق ژل

ژل کلاژن توسط یک سوزن بسیار باریک در سینه‌ها تزریق می‌شود تا مانند یک رشته‌ی منسجم، بافت سینه‌ها را محکم کند. این کار موجب می‌شود سینه‌ها ظاهر جوانی پیدا کنند. تزریق مقادیر مناسبی از کلاژن موجب افزایش حجم سینه‌ها و همچنین لیفت سینه و سفت شدن بافت آن می‌شود. بافت سینه برای جوان ماندن و انسجام به ذخایر کلاژن نیاز دارد. ژل‌های تزریقی کلاژن موجب افزایش برجستگی سینه‌ها می‌شود. این کار باعث می‌شود که ظاهری بسیار جذاب‌تر و جوانتر داشته باشید.

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *